Gastronomia w Jantarze

Jantar to mała wieś w województwie pomorskim, w gminie Stegna, gdzie posługując się katalogiem miejsc do spania: meteor-turystyka.pl/noclegi,jantar,0.html, znajdziemy nocleg już za 20 złotych. To rewelacyjna cena jak za taką lokalizację. Miejscowość posiada bowiem bezpośredni dostęp do morza, a dzięki obecności portu rybackiego, możemy się cieszyć świeżą rybą, którą możemy dostać w wielu lokalnych restauracjach. Jedną z polecanych jest Jantarowa, która przyciąga turystów niesamowitym wyglądem i przystępnymi cenami. Knajpa stawia głównie na lokalne przysmaki oraz zawodowych kucharzy, którzy potrafią stworzyć na naszym talerzu prawdziwe cuda. Doceniajmy takie miejsca, bowiem tworzone są one z pasją i ogromnym zaangażowaniem, co widać na każdym kroku. Warto też korzystać z usług gospody Przy Młynie, która serwuje dania o każdej porze, a ceny są naprawdę rewelacyjne. Choć to nie cena powinna determinować nasz wybór. Tutaj cena idzie w parze z jakością, co jest dla nas idealnym połączeniem. Nie można zapominać o Tawernie pod Łosiem, gdzie stawiane jest głównie na kuchnię polską w najlepszej odsłonie. Tutaj zjemy domowe jedzenie, napijemy się dobrego piwa, a chwilę później możemy już znaleźć się na plaży.

Jadąc na wakacje liczymy, że pokój, który zdecydowaliśmy się wynająć spełni nasze oczekiwania. Drugą kwestią, na jaką mamy nadzieję, to wyżywienie, które będzie nam odpowiadało. Z tym jednak może być problem, bowiem to wykupione w ramach noclegu, bywa monotonne i nie zawsze bywa na najwyższym poziomie. Aby uniknąć rozczarowania co do posiłków możemy zdecydować się na samodzielne ich przygotowywanie, jednak chyba nie po to wyjechaliśmy na urlop by mieć jakiekolwiek obowiązki. Te bowiem zostały w domu i wrócimy do nich po wakacjach, dziś natomiast cieszmy się urokami błogiego lenistwa.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak poszukać dobrej restauracji na własną rękę. Pamiętajmy by decydować się na knajpy, które cieszą się popularnością wśród innych turystów, to daje nam duże szanse na spożycie smacznego i świeżego posiłku. Te puste restauracje raczej omijajmy, bowiem nie ma w nich gości z jakiegoś powodu.

Pamiętajmy by w 100% wykorzystać czas urlopu, zwiedzajmy, cieszmy się z atrakcji, a do domu powróćmy wypoczęci i usatysfakcjonowani, z w pełni zrealizowanymi możliwościami. Widzimy się nad morzem, już w tym sezonie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>